Hlavní stránka Aktuality
vystoupení pro důchodce PDF Tisk Email
Úterý, 10 Prosinec 2019 08:05

Vánoční vystoupení Základní školy Mikulovice určené především důchodcům proběhne ve středu 18. 12. od 10,00 hodin v tělocvičně školy (během první adventní neděle bylo nesprávně uvedeno, že vystoupení bude v úterý 17.12.)

Vánoční vystoupení Mateřské školy Mikulovice určené především důchodcům proběhne ve čtvrtek 12. 12. od 9,15 hodin budově MŠ.

Aktualizováno Úterý, 10 Prosinec 2019 08:12

Advent - poděkování PDF Tisk Email
Úterý, 03 Prosinec 2019 09:33

Děkujeme všem, kteří na adventní akci dorazili a doufáme, že jim naladila tu správnou předvánoční atmosféru.

Zvláštní poděkování zaslouží ti, kteří se do akce aktivně zapojili a díky nim mohla proběhnout v takovém rozsahu.

Na stanovištích to byly paní:

Jirásková, Rezková, Michálková, Večeřová, Pavlišová, Němcová, Žemličková, Bartoníčková, Maixnerová, Marelová, Mihulková, Štanglová, paní Marko

Do prodeje nezištně přispěli:

Dyntrovi, Průškovi, Žákovi, Krpálkovi, Vohralíkovi

Finančním darem přispěli Hyxovi.

Děkujeme také všem, kteří donesli pohoštění pro všechny účastníky.

Veškerý výtěžek akce byl předán do pokladny SRDPŠ a je určen k Adopci na dálku a úhradě akcí žáků naší školy.

Foto z akce najdete v záložce Fotogalerie na těchto stránkách a v odkazu

Aktualizováno Úterý, 03 Prosinec 2019 10:19

Adventní neděle 2019 PDF Tisk Email
Středa, 06 Listopad 2019 06:37

Pohlaď kočce (d)Uši PDF Tisk Email
Pondělí, 18 Listopad 2019 09:33

Milí kamarádi,

tak nám rok utekl jako voda a my už opět organizujeme další ročník našeho benefičního koncertu „POHLAĎ KOČCE (d)UŠI“. Jsme velice rádi, že se nám daří spolupracovat s lidmi, kterým není lhostejný osud opuštěných, nemocných a často i týraných zvířat. Mezi takové počítáme i Vás, protože již v minulosti jste se rozhodli nám pomoci.

Letos již 8. rokem pořádáme společně se spolkem Kočičí naděje tento benefiční koncert. Výtěžek z koncertu jde do jeho depozit, kde se dobrovolníci o zvířátka starají až do jejich vyléčení. Ta jsou pak předávána do rodin, kde se o ně dobře starají a mohou žít již normální život. Letos se budeme všichni těšit na vystoupení chlapeckého sboru BONIFANTES, který se představí výběrem z repertoáru k adventnímu času. Pozvání přijal i folklorní soubor MARCIPÁNEK a děti ze ZUŠ Slatiňany s baletním vystoupením.

Pokud se rozhodnete nás podpořit a zapojíte se do sbírky krmiva pro zvířátka, budeme velice rádi. Sbíráme opět krmení sušené, ale i konzervy, kapsičky, prostě cokoliv, co mohou zvířátka konzumovat.

Samozřejmě zveme Vás i Vaše rodiče na koncert, pozvánku posíláme současně s tímto dopisem. Cena vstupenky je stále stejná – Kč 90,-. Můžete ji zakoupit na koncertě, ale i dopředu, pokud byste si ji přímo ve škole objednali, doručíme ji přímo k Vám. Rezervace vstupenek: Bartošová 777 270 033

Máme k prodeji i nový kalendář na rok 2020 s fotkami našich svěřenců z depozit. Jeho cena je zvýhodněná – Kč 120,-.

Všem Vám předem děkujeme za ochotu a pomoc a budeme se těšit, že se třeba na koncertu potkáme!

klienti Denního stacionáře Slunečnice

sběr papíru - výsledek PDF Tisk Email
Pátek, 01 Listopad 2019 10:03

Do pokladny SRDPŠ přibylo za sběr papíru 3 850 Kč. Získané prostředky budou použity na financování akcí žáků.

« ZačátekPředchozí1234567DalšíKonec »