Oddělení ŠD a paní vychovatelky:

Rybičky – oddělení 1 – Gabriela Doležalová DiS. (tel. 737 407 302)

Kytičky – oddělení 2 – Bc. Kristýna Sádecká (tel. 605 197 416)

Bludišťáci – oddělení 3 – Bc. Jana Rajtárová (tel. 731 020 316)

Žáci mohou do školy přicházet v 6,30.
Ranní družina probíhá od 6,30 do 7,45.
Odpolední družina začíná ve 11,45 a končí 16,30 hodin.

Provozní místnosti

ŠD ke své činnosti využívá místnosti umístěné v budově ZŠ :
3x třída
tělocvična
zahrada ZŠ, hřiště SK Mikulovice

Přihlašování do ŠD

Děti jsou do ŠD přihlášeny řádně vyplněným zápisním lístkem(SEVT)

Platba

Platbu za ŠD upravuje směrnice č. 11/2005 – viz. dokumenty
Poplatek za ŠD byl určen na výši 150,- Kč měsíčně. Platba se provádí bezhotovostně na účet číslo 10006-9701227524/0600 a
probíhá ve třech splátkách.
Do 30.9. za měsíce září – prosinec 600,- Kč.
Do 31.1. za měsíce leden – březen 450,- Kč.
Do 30.4. za měsíce duben – červen 450,- Kč.

Docházka

Do ŠD mohou docházet žáci  ZŠ Mikulovice.
Kapacita ŠD je  80 dětí. V případě většího zájmu mají přednost děti mladšího věku  (viz. kritéria přijetí do ŠD – dokumenty ŠD). Ředitel školy může přihlédnout k prokázané zaměstnanosti obou rodičů a k větší dojezdové vzdálenosti žáků do školy.

Podmínky a doba odchodu žáků z ŠD musí být stvrzeny podpisem rodičů na zápisním lístku. Odchody v jiný čas, než je uveden na zápisním lístku povoluje paní vychovatelka jen na základě písemné žádosti rodičů.

Děti přecházejí ze školy do ŠJ a zpět pouze pod dozorem učitele nebo paní vychovatelky. Zodpovědnost za žáky v této době má dozorující.

V době od 12:40 do 14:30 hodin probíhá výchovně – vzdělávací činnost nebo v uvedeném čase může být ŠD mimo školu. Mimořádné odchody v tomto čase je potřeba nahlásit dopředu paní vychovatelce,  aby nebyl narušen odpolední program.

BOZP

Zaměstnanci dodržují platné předpisy BOZP (periodická školení)

Pitný režim

Dostatek tekutin v ŠD zajišťuje školní jídelna.

Nevyzvednutí žáka

Paní vychovatelka telefonicky informuje zákonné zástupce dítěte a ředitele školy. Zásadně ho nepouští domů samotného!

Dočasné umístění

Žáci, kteří jsou v ŠD umístěni dočasně (přestávky mezi vyučováním, nepovinnými předměty apod. ) stejně jako děti, které navštěvují ranní družinu nemusí platit poplatek ŠD.

Styk se zákonnými zástupci

Během třídních schůzek SRDPŠ nebo po telefonické či písemné dohodě paní vychovatelky a zákonných zástupců.