Hlavní stránka Aktuality Nove Závěr školního roku 2019/2020
Závěr školního roku 2019/2020 PDF Tisk Email
Pondělí, 22 Červen 2020 11:57

Organizace závěru školního roku

Vysvědčení

Vysvědčení bude vydáno v úterý 30.6. Pro vysvědčení mohou přijít všichni žáci (nesmí mít příznaky infekčního onemocnění a musí donést podepsané čestné prohlášení). Pokud má někdo obavy z nákazy, nebo nemůže podepsat čestné prohlášení, bude mu vysvědčení předáno před budovou školy v 8,00 hodin. Informaci o předání vysvědčení před budovou školy sdělí zákonný zástupce třídnímu učiteli.

čestné prohlášení

http://zs-mikulovice.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=67&Itemid=69

 

Zájemci o dřívější vydání (např. v pátek  26. 6.) tuto informaci sdělí třídnímu učiteli a vysvědčení bude vydáno v dřívějším termínu.

V úterý budou žáci odcházet po vydání vysvědčení tzn. v 8,30 - 8,45 hodin. Uvědomujeme si, že ne všichni mohou z pracovních důvodů své dítě vyzvednout v tento čas. Potom dítě může setrvat ve škole déle. V případě využití této nabídky toto prosím sdělte třídnímu učiteli i s časem vyzvednutí.

Učebnice

Učebnice se odevzdávají do pátku 26. 6. Žáci, kteří do školy nechodí, předají učebnice u vchodu do školy kterýkoliv den do pátku v době 8,20 do 15,00.

Aktualizováno Pondělí, 22 Červen 2020 15:04
 

Odebírat novinky

Jméno
EmailZs a Ms Mikulovice 2011          Valid XHTML and CSS.