Hlavní stránka Aktuality Nove státní svátky 2018
státní svátky 2018 PDF Tisk Email
Úterý, 10 Duben 2018 07:29

Množí se dotazy, zda bude mít naše škola vyhlášené ředitelské volny ve dny před květnovými státními svátky. V této souvislosti donesou domů žáci informace s návratkou (viz níže). Prosíme o její vyplnění

 

 

Vážení rodiče,

v letošním školním roce státní Svátek práce (1. 5.) a Den vítězství (8. 5.) připadají na úterky. Z minulých let máme zkušenosti, že v takovém případě bývá mnoho žáků na den mezi státním svátkem a víkendem omluveno z rodinných důvodů a výuka v podstatě neprobíhá.

Tyto dny (pondělí 30. 4. a pondělí 7. 5.) můžete využít společně s dětmi k jiným aktivitám.

Protože si však uvědomujeme, že pro některé z Vás není jednoduché zajistit hlídání a stravování dětí v den volna, nabízíme na tyto dny zajištění dozoru nad dětmi ve škole (školní družina bude probíhat jako v jiné dny) a oběd pro žáky, kteří navštěvují ŠJ a budou mít o něj zájem i v tyto dny. Odchod na oběd bude hromadně od školy v 11.50 hodin.

Prosíme o vyplnění návratky, abychom měli přehled, jak velkého počtu žáků se zajištění těchto služeb týká.

 

Mgr. Martin Lukeš – ředitel školy

 

návratka

 

Žák/žákyně………………………………Třída:…………Podpis rodiče:………….…………..

 

Pondělí 30. dubna

1. škola ANO NE

2. oběd ANO NE

3. školní družina ANO NE


Pondělí 7. května

1. škola ANO NE

2. oběd ANO NE

3. školní družina ANO NE

 

Aktualizováno Úterý, 10 Duben 2018 07:35
 

Odebírat novinky

Jméno
EmailZs a Ms Mikulovice 2011          Valid XHTML and CSS.