Hlavní stránka Aktuality Nove státní svátky 2018
státní svátky 2018 PDF Tisk Email
Úterý, 10 Duben 2018 07:29

Množí se dotazy, zda bude mít naše škola vyhlášené ředitelské volny ve dny před květnovými státními svátky. V této souvislosti donesou domů žáci informace s návratkou (viz níže). Prosíme o její vyplnění

Vážení rodiče,

v letošním školním roce státní Svátek práce (1. 5.) a Den vítězství (8. 5.) připadají na úterky. Z minulých let máme zkušenosti, že v takovém případě bývá mnoho žáků na den mezi státním svátkem a víkendem omluveno z rodinných důvodů a výuka v podstatě neprobíhá.

Tyto dny (pondělí 30. 4. a pondělí 7. 5.) můžete využít společně s dětmi k jiným aktivitám.

Protože si však uvědomujeme, že pro některé z Vás není jednoduché zajistit hlídání a stravování dětí v den volna, nabízíme na tyto dny zajištění dozoru nad dětmi ve škole (školní družina bude probíhat jako v jiné dny) a oběd pro žáky, kteří navštěvují ŠJ a budou mít o něj zájem i v tyto dny. Odchod na oběd bude hromadně od školy v 11.50 hodin.

Prosíme o vyplnění návratky, abychom měli přehled, jak velkého počtu žáků se zajištění těchto služeb týká.

Mgr. Martin Lukeš – ředitel školy

návratka