OVOV PDF Tisk Email
Úterý, 12 Září 2017 19:20

Úspěch našich mladých sportovců

Ve dnech 7. – 9. září 2017 nás Jáchym Bača a Tomáš Rezek reprezentovali na republikovém finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (OVOV) v Brně. Chlapci si svůj postup vybojovali v loňském školním roce, kdy oba předváděli výborné sportovní výkony na okresním kole v Pardubicích i na krajském kole v Moravské Třebové.

Naši stateční reprezentanti museli ve finále prokázat svoji všestrannost a utkat se se sportovci z celé České republiky. Měli možnost setkat se zde s mnoha českými olympioniky a významnými českými sportovci a zažít neopakovatelnou atmosféru velké sportovní události.

Jáchym si svými jedinečnými výkony vybojoval zlatou medaili a vystoupal tak na nejvyšší stupínek. Obdivuhodné výsledky předvedl především v silových disciplínách (kliky, sed – lehy a shyby) a běhu na 1 kilometr.

Tomáš ve velké konkurenci obsadil krásné 22. místo. Dařilo se mu především v hodu medicinbalem, hodu míčkem a krátkém i dlouhém běhu.

 

Oběma chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Věříme, že jejich píle a příkladný trénink budou do budoucna motivací pro jejich mladší kamarády.

 

Odebírat novinky

Jméno
EmailZs a Ms Mikulovice 2011          Valid XHTML and CSS.