Hlavní stránka Aktuality Nove Rodičům budoucích prvňáčků
Rodičům budoucích prvňáčků PDF Tisk Email
Středa, 24 Květen 2017 09:16

Pro usnadnění výběru školních pomůcek pro Vašeho budoucího prvňáčka Vám poskytujeme seznam nejdůležitějších školních potřeb a pomůcek, které bude potřebovat v první třídě.

Při nástupu do školy dostanou děti zdarma učebnice, pracovní sešity, žákovskou knížku, notýsek, papíry a čtvrtky na kreslení, papírové číslice.

Seznam pomůcek, které pořídí zákonní zástupci dětí:

Aktovka:

Penál, desky na sešity, průhledné kancelářské desky - A4 (do nich si budou děti ukládat kopírované materiály), desky na číslice, guma, tužky, pastelky - nejméně 12 barev, fixy - základní barvy, olejové křídy Giocondy – 6 ks, černá tuš, nůžky, pravítko, ořezávátko, pero, ručník, přezůvky.

Na tělesnou výchovu:

Látkový sáček nebo tašku na tyto potřeby - tepláková souprava, tričko, trenýrky, cvičky, tenisky.

Na výtvarnou výchovu:

Kufřík na výtvarné potřeby, plochý a kulatý štětec dvou různých velikostí, vodové barvy, lepidlo, modelína, voskovky 12 barev, barevné papíry, kelímek na vodu hadřík, plášť na VV (stará košile), gumový ubrus nebo pevný igelit cca 60x70 cm, tempery, paleta.

Cennější věci dětem podepište nebo označte.

Po obdržení učebnic a sešitů v září je prosím obalte.

4. 9. 2017 si děti mohou přinést aktovku.

Průběh vyučování v prvním týdnu  – pondělí          4.9.      1 hodina (přivítání školáků)

úterý                          2 hodiny

středa                         2 hodiny

čtvrtek                       3 hodiny

pátek                          4 hodiny

Od pátku 8. 9. bude vyučování probíhat každý den 4 vyučovací hodiny dle rozvrhu.

Čas vyučovacích hodin:

1.     8.00 –   8.45 hod,       3.   10.05 – 10.50 hod,

2.     8.55 –   9.40 hod,       4.   11.00 – 11.45 hod

Od úterý 5. 9. bude v provozu školní družina a školní jídelna.

Novým školákům přejeme hodně úspěchů.

učitelé ZŠ Mikulovice

Aktualizováno Středa, 24 Květen 2017 09:18