Hlavní stránka EU peníze školám
EU peníze do škol PDF Tisk Email

Ve školním roce 2010/2011 vstoupila škola do projektu EU peníze školám.

Více o projektu EU peníze školám:

Operační program: Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK)

Číslo výzvy:           21

Oblast podpory:     1.4 - Zlepšení podmínek pro vzdělávání na základních školách

OP VK je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR.

Cílem OP VK je rozvoj vzdělanostní společnosti za účelem posílení konkurenceschopnosti ČR prostřednictvím modernizace systémů počátečního, terciárního a dalšího vzdělávání, jejich propojení do komplexního systému celoživotního učení a zlepšení podmínek ve výzkumu a vývoji.

Globální cíl prioritní osy 1 je rozvoj a zkvalitňování počátečního vzdělávání s důrazem na zlepšení klíčových kompetencí absolventů garantujících uplatnitelnost na trhu práce a zvýšení motivace k dalšímu vzdělávání.

Škola vstoupila do projektu 1.5.2011 pod názvem "Inovace ve vzdělávání na ZŠ Mikulovice".

Číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.1733

Cíle projektu v rámci ZŠ Mikulovice:

U žáků - zvýšit kvalitu vzdělávání a inovovat jej prostřednictvím digitálních učebních materiálů vytvořených vyučujícími školy, využíváním informačních technologií a didaktických pomůcek

- prostřednictvím vytvořených vzdělávacích materiálů, prací s informačními technologiemi a didaktickými pomůckami zvýšit zájem žáků o výuku

U pedagogů - zvýšit kvalitu výuky ve škole dalším vzděláváním v oblasti ICT a tvorbou DUM (digitálních učebních materiálů)

V rámci projektu bylo na naší škole financováno:

- 13 PC stanic

- nábytek v PC učebně

- multifunkce

- 2x interaktivní tabule triptych

- 1x tabule triptych

- 3x učitelský notebook

- školení pedagogů

DUM - v rámci projektu učitelé tvoří digitální učební materiály. Tyto materiály jsou k dispozici na požádání na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Kontaktní osoba: Mgr. Martin Lukeš, tel.: 466303706

Aktualizováno Pátek, 24 Říjen 2014 10:12